UMÓW SIĘ NA VIDEO PORADĘ

1 + 5 =

Video porady to nasze brakujące ogniwo. Są elementem, który sprawił, że odpowiednie dobranie bielizny stało się możliwe także bez wizyty w salonie. Ta konsultacja nic nie kosztuje. Czym jest video porada? Jest to spotkanie online, na Messenger, WhatsApp, Skype, jak Ci wygodniej. Na spotkanie umawiamy się z wyprzedzeniem. To ważne, żebyś wybrała termin, kiedy możesz poświęcić ten czas tylko dla siebie, byś miała swobodę i prywatność. Zrelaksuj się, przygotuj sobie kawę lub lampkę wina.

Podczas spotkania brafitterka poprosi Cię o zaprezentowanie się w wygodnym, ulubionym staniku. Możecie podać swoje wymiary, ale to nie jest konieczne. Zaufajcie nam, tu nikt nikogo nie poddaje ocenie i nie szufladkuje. Jedyne na czym nam zależy to znalezienie takich modeli bielizny, które będą dla Ciebie najwygodniejsze i w których będziesz wyglądać bosko.

Video porady są szczególnie ważne dla nowych klientek, przy stałej współpracy brafitterki potrafią już bez nich dobrać klientce odpowiedni rozmiar.

Wirtualny brafitting może brzmi intrygująco, ale jest bardzo skuteczny. Zwroty zdarzają się niezwykle rzadko (6%). Gdybyś jednak z jakiegoś powodu zdecydowała się zwrócić lub wymienić zamówiony towar, staramy się, by działo się to szybko i bezproblemowo. Jak tylko upewnimy się, że towar jest nieuszkodzony a metki są na swoim miejscu, natychmiast zwracamy wartość zwrotu na konto.
 

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0